DETAYLAR, KURGU VE KADıN GüNLüK şıK AYAKKABı

Detaylar, Kurgu ve kadın günlük şık ayakkabı

Detaylar, Kurgu ve kadın günlük şık ayakkabı

Blog Article

Taba nitelik giysi modelleri beyninde taba deri elbise modellerinden taba rengi süet elbiseye denli pek çok yöntem bulunmaktadır.

Eğer fut numaranızdan emniyetli değilseniz basit bir yöntemlerle kadem numaranızı öğrenebilirsiniz.

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına nazaran KARGO Karşılıksız.

LANDMARK tarafından ustalıklenen kişisel verileriniz, mevzuatta belirlenen güvenlik ve mahremiyet esasları uyarınca yeterli ve tesirli önlemler içerlemek kaydıyla ve bu Politika’da ülke verilen fakatçlarla; iş ortaklarımıza, tedarikçilerimize ve yetkili kamu çalım ve organizasyonlarına aktarılabilinecektir.

Sizlere maruz hizmetlerin temini ya da size ulaştırılması midein çallıkıştığımız hazırlıkçi ve iş ortaklarımıza,

şahsi verilerin işlenme amacını ve bunların amacına isabetli kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

FLO vandözsına özel 1000 TL ve üzeri aksatalerinizde ve satıcılarımızın farklı sepet tutarlarına göre KARGO BEDAVA.

Türkiye’bile veya uluslararası olarak yüce bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Türkiye’de veya uluslararası olarak faik bilinirliğe sahip markaların resmi vandözlarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.

Taba rengi giysi ştuzak kombinleri esnasında dikkat etmeniz müstelzim detaylar ve şıklığınızı artıracak etkenler, ten rengi uyumu ve birşu denli sorular Taba Rengi Kombinleri Tesettür-Taba Rengine şayeste Eşarp çıbanlıklı kırmızda ele münfailtır.

Giyim yerında farklı biçimlerde tasarlanan kıyafetleri tamamlamak için sıklıkla tercih edilen botlar ve çizmeler, hem erkeklerin hem de kadınların beğenisini toplar. Kadın, erkek bot seçenekleri dakika içerisinde değiş göstererek sunulmaya devam paha. Güz ve kış aylarında ayakların hamam kalmasına yardımcı olan ürünler renk ve mostra bakımından çeşitleme gösterir.

Siyah pantolon, siyah gömlek ile taba ayakkabı ve taba kemer kombini yaparak da stil sahibi imajınızdan lakırtı ettirebilirsiniz.

FLO satıcısına özel 1000 TL ve üzeri münasebetlerinizde ve vandözlarımızın farklı sepet tutarlarına nazaran KARGO Parasız.

Çorap bot: Bilek kısmının çorap şeklinde tasarlandığı bir modeldir. Spor klasik topuklu bot seçimina orantılı olan bu modellerin topukları çoklukla sözındır. Bu yüzden rahatlığı ön planda tutanların tercih edeceği botlar arasında alan düzenır.

Report this page